کیک های کافی شاپی

10 / 10
از 2 کاربر

دوره صنعتی و حرفه ای و تخصصی کیک های کافی شاپ

در این دورره تمامی کیک های کافی شاپی مدرن و به روز با طعم و ترکیبات مختلف و با تزیین و طراحی های جدید و زیبا آموزش داده می شود.

این دوره مخصوص کسانی است که می خواهند یک کافی شاپ مدرن با کیک های بسیار سطح بالا و زیبا و جدید احداث کنند و یا کسانی که به عنوان استاد کار کیک های کافی شاپی قصد ارائه  کیک های کافی شاپی جدید و مدرن دارند و یا مهندسین صنایع تولیدی در بخش تحقیق و توسعه که در جهت افزایش بهره وری پودر کیک های تولیدی و یا کیک های کافی شاپی بسته بندی تولیدی می خواهند پیشتاز باشند

استاد دوره کیک های کافی شاپی یکی از بهترین استادان کیک های کافی شاپی است که خود دوره های کیک های کافی شاپی مدرن را تحت ویلتون امریکا گذرانده اند.

در این دوره تمام قلق های اماده سازی این کیک ها به روش حرفه ای و مختص کافی شاپ های صنعتی و به روز با رسپی و معیار صنعتی اموزش داده  و تمامی کیک های خاصی که تاکنون با پودر کیک شرکت های برند در زمینه صنایع شیرینی و شکلات اماده می شده در این کلاس ها رسپی واقعی ان ها اموزش داده شده و بدون نیاز به استفاده از پودر کیک و صرف هزینه مجدد برای خرید پودر کیک های اماده هنرجویان می توانند خودشان با توجه به رسپی اموزش داده شده مختص پودر کیک های کیک های کافی شاپی خاص این نوع مدل کیک ها را نیز تهیه و اماده سازی کنند.

در تمام طول دوره کار عملی هنرجو با استاد و رفع نواقص و ایرادات حین انجام کار میسر می گردد. برای اطلاع از زمان های برگزاری دوره های کیک کافی شاپی پیشرفته وحرفه ای با آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان تماس بگیرید.

کیک های اموزش داده شده در این دوره بسیار کامل:

کیک هویج ،کیک گردویی،کیک ردولوت، کیک براونی، تمامی پای ها من جمله پای سیب پای آناناس مافین و ساتین با دستور و رسپی خود استاد عبداللهی،کیک خیس با دستور و رسپی استاد عبداللهی بدون استفاده از پودر کیک آماده،دابل چاکلت با رسپی استاد عبداللهی،چیز کی تنوری با طعمی بسیار دلنشین و کاملا متفاوت،چیز کیک سرد و ....

تمامی کیک های اموزش داده شده در دوره کیک های کافی شاپی با رسپی ساختگی بهترین استاد شیرینی پزی و قنادی کشور ،داور چندین دوره مسابقات کیک زیبا در خارج از کشور و با مدرک شیرینی پزی حرفه ای تحت نظر اکادمی ویلتون امریکا،اموزش داده شده و تمامی کی های کافی شاپی اموزش داده شده از نظر طعم بسیار عالی ظاهر زیبا و جدید و کیفیت ماندگاری جزو نادرترین کیک هایی است که تاکنون تجربه نموده اید.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :