فروش مواد اولیه قنادی

یکی از مشکلاتی عمده ای که اکثر کارآموزان و هنرجویان کلاس های شیرینی پزی و قنادی با آن روبرو هستند بحث خرید وسایل و ادوات مورد نیاز برای تمرین کردن موارد آموزشی در منزل و درست کردن شیرینی های آموزش داده شده است. اکثر مغازه های قنادی داخل سطح شهر بسیاری از مواد لازم را ندارند و تعدادی از آن ها نیز فقط به صورت عمده وسایل را میفروشند کماکان که اگر بخواهند یکی از محصولات و موادشان را به صورت خرده فروشی انجام بدهند قیمت بسیار بالاتری از مشتری دریافت می کنند. علاوه بر آن برند و جنس محصولاتی که ممکن است به هنرجو فروخته شود کیفیت بالایی نداشته و اصلا از نظر استاد برای شیرینی مربوطه نتیجه مطلوبی دهد. بارها مشاده شده که هنرجویان ما به دلیل تمام شدن موجودی بعضی محصولات مجبور شده اند که از خارج فروشگاه پرتیکان خریداری نموده و کیفیت نامطلوبی با قیمت بالا دریافت کنند.

در همین راستای آموزشگاه شیرینی پزی و قنادی پرتیکان جهت سهولت هنرجویان در راستای تهیه لوازم قنادی،به پخش و فروش لوازم قنادی مورد نیاز به قیمت عمده و بسیار ارزانتر از بازار برای هنرجویان موسسه پرداخته است. پس از اتمام کلاس قنادی هنرجویان در همان محیط آموزشگاه با نظرات و مشاوره استاد محصولات را انتخاب و بلافاصله خریدشان را انجام می دهند. هنرجویان می توانند برای مطمئن شدن از قیمت پایین محصولات می توانند قبل از خرید استعلام قیمت از فروشگاه های قنادی و لوازم قنادی داشته باشند

از جمله مزیت های این کار،قیمت های پایین فروش لوازم قنادی و شیرینی پزی،کیفیت بالای وسایل،تسریع در زمان خرید لوازم می باشد.

1234مجموع 36 محصول
1234مجموع 36 محصول
10 / 10
از 1 کاربر