کلاس شیرینی پزی

دوره های شیرینی پزی موسسه بین المللی پرتیکان شامل یک دوره اولیه و هفت دوره شیرینی پزی تخصصی می باشد.هنرجو پس از گذراندن تمام دوره ها به عنوان یک قناد حرفه ای می تواند مشغول به کار شود.

دوره اولیه

دوره اول شیرینی پزی دوره بسیار جامع و کامل برای هنرجویانی است که برای مصارف خانگی و یا کارگاه های کوچک قنادی خانگی، تمایل به یادگیری پخت و تهیه انواع شیرینی ها را دارند.

در این دوره شیرینی پزی گلچینی از تمام شیرینی ها بر اساس رسپی قنادی به صورت پایه ای آموزش داده می شود.استاد این دوره جناب آقای عبداللهی داور سه دوره مسابقات کیک زیبا و دارنده مدرک ویلتون از امریکا هستند. تمام مواردی که در دوره اول شیرینی پزی بر پایه قنادی اموزش داده می شود با کار عملی استاد و هنرجو است و قطعا هنر جو پس از اتمام دوره با هر پایه و پیش زمینه ای که قبل داشته می تواند تمامی شیرینی های متداول قنادی ها و شیرینی فروشی ها را خود در خانه درست کند. در اتمام دوره هنرجو می تواند در یک کارگاه قنادی مشغول به کار شده یا خود در خانه اشتغال زایی کند.علاوه بر اینکه آموزشگاه و استادان مربوطه در تمامی مراحل کار و حتی پس از اتمام دوره در مورد نحوه خرید دستگاه ها و ادوات و مواد شیرینی پزی به شما هنرجویان عزیز کمک می کند

آموزش انواع شیرینی های جدید و به روز خشک، آموزش انواع خمیر های جادویی خاص شیرینی های مختلف،اموزش نون خامه ای لطیفه شیرینی دانمارکی و اتریشی،انواع پای ها،پای اناناس پای سیب و...،مافین و ساتین با اموزش پودر کیک مخصوص انها،آموزش شیرینی های  مخصوص عید شیرینی بهشتی مشهدی نخودچی،آموزش ماکارون و کوکی گردویی و شکلاتی،شیرینی های عید ،شیرینی تر و دسر های لیوانی،کروسان پیراشکی، باقلو، کیک تولد و نامزدی،طراحی روی کیک،آموزش اصولی فوندانت،کیک های ایستاده،مجسمه سازی،کیک های جاذبه،برش روی کیک،ماکات کردن،خامه کشی،آموزش کاپ کیک،کیک های صبحانه،تارت ها،شیرینی های پاپ،کیک اسفنجی

مواد لازم و اولیه برای پخت و تهیه انواع شیرینی های خشک و تر،کیک های تولد،نامزدی،انواع دسر ها،انواع ژله ها و ...تماما در آموزشگاه موجود و به هزینه آموزشگاه می باشد.

در تمامی مراحل آموزش تخصصی،تزیین و طراحی روی کیک ها،شیرینی ها و دسر ها به روشی ساده بیان و آموزش داده می شود.

برای دیدن نمونه شیرینی های آموزش داده شده در این دوره به اینجا مراجعه کنید

 

دوره تخصصی شیرینی خشک،تخصصی شیرینی تر و دسر

این دوره اصولا برای افرادی است که تا حدودی با پخت شیرینی آشنایی دارند. در این دوره شیرینی پزی به صورت تخصصی انواع شیرینی های خشک در دوره تخصصی شیرینی خشک و انواع شیرینی های تر و دسر به روز قنادی ایرانی و غربی آموزش داده می شود.

معیار های پخت شیرینی معیار قنادی بوده و به صورت گرم و کیلو گرم بیان می شود. هنرجو پس از اتمام این دوره شیرینی پزی هر نوع شیرینی خشک را به راحتی با حجم بالا می تواند آماده کند.

لازم به ذکر است این دوره بسیار تخصصی با دستگاه های صنعتی قنادی چون خمیر پهن کن، فر صنعتی و ... آموزش داده می شود. هنرجویان نه تنها دستور پخت شیرنی را فرا می گیرند بلکه به صورت کامل نحوه کار با دستگاه های صنعتی قنادی را نیز آموزش می بینند.

لازم به ذکر است در آموزش رسپی یک نوع شیرینی،شیرینی های دیگری که رسپی مشابه این نوع شیرینی را دارند گفته شده در نتیجه با یک رسپی می توانید چندین نوع شیرینی دیگر را تهیه کنید.

این دوره شیرینی پزی برای قنادان عزیز و هنرجویانی که قصد کار در قنادی یا احداث کارگاه های قنادی را دارند بسیار پرکاربرد و حايز اهمیت است.


این دوره  شیرینی پزی برای هنرجویان مبتدی پس از اتمام دوره اول(گلچینی از تمام کارهای قنادی) برگزار می شود.

برای دیدن نمونه کارهای انجام شده به شیرینی های تر و شیرینی های خشک مراجعه کنید

 

دوره کیک های تولدو یخچالی،کیک های نامزدی، طراحی روی کیک و فوندانت

این دوره شیرینی پزی که شامل اموزش تخصصی کیک تولد، کیک نامزدی،کیک عقد و عروسی ، اصول طراز کردن کیک های طبقاتی،برش کیک ، آموزش فوندانت و طراحی روی کیک ،آموزش دکور حرفه ای و تزیین روی کیک،کار با فوندانت و اشکال مختلف هنری،طراحی و خطاطی روی کیک با خامه ،کار حرفه ای با ماسوره ها می باشد یک دوره بسیار جامع و کامل برای تمام  قنادان عزیز و هنرجویانی است که می خواهند سبک جدیدی از از این نوع کیک ها را به نمایش بگذارند.

تمام معیار ها و نکات ریز ساخت و ماکات این نوع کیک ها با معیار قنادی آموزش داده شده و در تمامی مراحل آموزش از دستگاه های صنعتی مخصوص قنادی استفاده می شود. و این مهم جزو افتخارات موسسه بین المللی آموزش قنادی،آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای انجام شده در این زمینه به اینجا بروید.

 

دوره مجسمه سازی

در این دوره انواع مجسمه های انسان ،حیوان و سایر اشکال آموزش داده می شود. کار با خامه و فوندانت و گیپور به صورت اساسی و از پایه اموزش داده شده.همزمان خود هنرجو با استاد مربوطه کار انجام داده و هر هنرجو یک کیک درست می کند.

برای توضیحات بیشتر به کیک های مجسمه مراجعه کنید.

دوره کیک های کافی شاپی:

در این دوره انواع کیک های کافی شاپی جدید و مدرن و به روز اموزش داده می شود. استاد این دوره کیک های کافی شاپی جناب آقای مهندس عبداللهی می باشند.دوره صنعتی کیک های کافی شاپی ،اموزش کیک های جدید کافی شاپ،کیک های مدرن و به روز،اموزش پودر کیک های اماده کافی شاپی،تزیین و دکور حرفه ای کیک های کافی شاپی،تزیین با فوندانت و شکلات و خامه،آموزش قلق ها و نکات ریز قنادی،اموزش انواع کیک های کافی شاپی ردولوت،کیک گردو،کیک هویج،دبل چاکلت،انواع چیز کیک ها،کیک ترامیسو کیک پودری و ... هر یک ماه برگزار می گردد. علاقه مندان به هنر کیک های کافی شاپی برای ثبت نام با اموزشگاه هماهنگ نمایند.

 

 

 
6 / 10
از 76 کاربر

ارسال نظر

صادق بریزی : خوب
41 3
عای است شمار شرکتتون چنده که تماس بگیرم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :