صدور گواهی نامه و مدرک بین المللی قنادی و شیرینی پزی

صدور مدرک بین المللی قنادی | مدرک بین المللی شیرینی پزی

آموزشگاه پرتیکان آماده مشاوره و راهنمایی برای علاقه مندان اخذ مدرک بین المللی شیرینی پزی و قنادی می باشد. بسیاری از علاقه مندان این رشته ها به دنبال آموزشگاه مجاز در تهران و سایر شهرها برای چگونه گرفتن مدرک بین المللی شیرینی پزی و قنادی هستند ؛ ما در پرتیکان نه تنها دوره های شیرنی پزی را به شما آموزش میدهیم ، همچنین در پایان دوره ها برای شما مدرک بین المللی دوره قنادی و شیرینی پزی را صادر خواهیم کرد.

قطعا اخذ مدرک بین المللی  بشیرینی پزی، گرفتن مدرک بین المللی کیک سازی و قنادی برای همه هنرجویان بخصوص افرادی که قصد مهاجرت دارند دغدغه مهمی است. با داشتن مدرک معتبر قنادی شما به راحتی می توانید برای تمامی کشورها رزرومه ارسال کرده و به عنوان آشپز و سرشف قنادی وارد این کشورها شوید.

ما مفتخر هستیم سالیانه حدود 80 درصد هنرجویانمان با مدارک بین المللی قنادی و شیرینی پزی پرتیکان به کشورهای مثل کانادا،استرالیا، آلمان و ... به راحتی پذیرش گرفته و مورد قبول این کشورها بوده است. همچنین آموزشگاه در جهت پذیرش راهنمایی به شما میدهد که قطعا مسیر برایتان هموارتر خواهد شد.

با توجه به اینکه مدیریت مجموعه جناب آقای عبداللهی در کانادا نیز تدریس می کنند برای مهاجرت به کانادا از طریق رشته قنادی به شما کمک می کند.

هنر جویان عزیز پس از گذراندن دوره مربوطه گواهی نامه شیرینی پزی درجه یک و درجه دو فنی و حرفه ای،

شیرینی پزی مقدماتی بر پایه قنادی از  خود موسسه پرتیکان قناد و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و تاییدیه QAL  انگلستان با کد رهگیری معتبر در تمام دنیا ،

کیک سازی حرفه ای از سازمان فنی و حرفه ای و سازمان میراث فرهنگی و موسسه بین المللی پرتیکان قناد و مدرک بین المللی تحت لیسانس QAL کشور انگلستان،

خشک کاری صنعتی از سازمان فنی و حرفه ای و سازمان میراث فرهنگی و موسسه بین المللی پرتیکان قناد و مدرک بین المللی تحت لیسانس QAL کشور انگلستان،

ترکاری صنعتی و دسر های مدرن از سازمان فنی حرفه ای،میراث فرهنگی موسسه بین المللی پرتیکان قناد و QAL انگلستان و

مدرک دوره کیک های کافی شاپی خاص و مدرن زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گواهی بین المللی تحت لیسانس QAL  انگلستان با کد رهگیری معتبر در تمام دنیا را دریافت می کنند.

هنر جویان عزیز پس از گذراندن دوره مربوطه گواهی نامه ای از شرکت پرتیکان  و گواهی نامه شیرینی پزی و آشپزی تحت لیسانس QAL  انگلستان با کد رهگیری معتبر در تمام دنیا، را دریافت می کنند.

جهت وارد شدن به منظور تاییدیه گواهی نامه بین المللی دوره مربوطه به سایت

  http://www.qalcert.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=72&Itemid=102

مراجعه کنید.

سایر مدارک داخلی بوده و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و سازمان فنی و حرفه ای خواهد بود.

 

مدرک بین المللی قنادی، مدرک بین المللی شیرینی پزی،مدرک معتبر شیرینی پزی، مدرک معتبر قنادی، مدرک شیرینی پزی برای مهاجرت،مدرک بین المللی آشپزی

مهاجرت به کانادا از طریق قنادی- مهاجرت به استرالیا از طریق قنادی

 

 

10 / 10
از 9 کاربر

ارسال نظر

بیتااااااااا : سلام
2 0
سلام.بخشید شما مدرک از فنی حرفه ای هم میدید؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بله عزیزم
امیر : کنجکاوی
3 0
با سلام بنده جویای مهارت کلی از صفر تا صد در این زمینه هستم . آیا پکیجی دارید که فشرده باشد ؟ بعد هزینه دوره آن چقدر است ؟ آیا مدرک شما جهت مهاجرت به استرالیا مناسب است؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام و عرض ادب دوره های فشرده و پکیج های تخفیفی برای افرادی مانند شما که قصد مهاجرت به خارج ایران دارند و یا محدودیت زمانی به هر دلیلی دارند وجود دارد حتما به صورت حضوری اموزشگاه مراجعه شود. زیرا بسته به هر دوره ای شیرینی پزی هزینه ها متفاوت است مدرک سازمان پرتیکان زیر نظر دو سازمان داخلی فن یحرفه ای و سازمان صنایع دستی و گردشگری ایران است به انضمام مدرک بین المللی از کشور انگلستان که ترجمه شده و مورد تایید دادگستری می باشد.
mahshid : :)
2 0
salam... mikhastam rajebe hazineye class hatun soal konam...!
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :