تامین نیرو و کاریابی

توزیع و پخش نیرو

شرکت پرتیکان افتخار این مهم را دارد که برای اولین بار در ایران، به استخدام نیروی های کاری قنادی، استخدام نیروی کار رستوران و کافی شاپ و استخدام نیروی کار در هتل ها و مراسم تشریفاتی,معرفی نیروی کار زبده برای قنادی، معرفی نیروی کار زبده برای رستوران ها و کافی شاپ ها همت گمارده و پس از اتمام دوره  ثبت نامی هنرجویان بسته به نوع دوره ثبت نامی، توانایی و استعداد ، زمینه کار را برای هنرجویان فراهم و آنان را به یکی از فروشگاه ها، کارگاه های قنادی، رستوران ها، هتل ها و مراسم تشریفاتی متقاضی نیروی مجرب، معرفی کند و شرایط کاری آنان را در این مکان ها فراهم کند.

علاوه بر ان کسانی که در این آموزشگاه دوره نگذرانیده اند نیز می توانند پس از مصاحبه حضوری با مشاورین اموزشگاه در صورت تاییدیه عملکرد و صلاحیت، به قنادی ها و رستوران ها معتبر معرفی می گردند.

7 / 10
از 5 کاربر

ارسال نظر

محمد حسن مرادی ... : با تشکر و سپاس : از نقطه نظرات خوب ...
3 1
با سلام و ارادت از صمیمیت شما که مشاوری ورزیده و با تفکر در آینده نگری این این مرز و بوم و رشته که تلاش و کوشش نموده اید و با زحمات زیاد درجات عالی را پیموده اید . خواهشمند است . معرفی نیروی کار زبده برای قنادی و کافی شاپ ها همت گمارده و پس از اتمام دوره ثبت نامی هنرجویان بسته به نوع دوره ثبت نامی، توانایی و استعداد ، زمینه کار را برای هنرجویان فراهم و آنان را به یکی از فروشگاه ها، کارگاه های قنادی، متقاضی نیروی مجرب، معرفی می کند و شرایط کاری آنان را در این مکان ها فراهم می فرمایید .
مدیریت : پاسخ
4 1
با تشکر از پیغام شما دوست عزیز اموزشگاه پرتیکان تا چایی که مقدور است پس از اتمام دوره بسته به تقاضای قنادی ها و کافی شاپ های سراسر کشور از هنرجویان خود جهت کار دعوت می کند و شرایط کاری را برای انان فراهم می کند گرچه امر مهم این است که خود هنرجویان بتوانند مستقلا حتی با شروع از یک کارگاه کوچک قنادی کار کنند موفق باشید
مدیریت : پاسخ
2 2
با تشکر و سپاس فراوان از شما دوست عزیز قطعا هدف ما و تمام عزیزانی که در این موسسه مشغول به کار و فعالیت هستند رضایت مشتریان و ارائه خدمتی در جهت بهبود و پیشرت در صنعت شیرینی پزی و قنادی است. به امید روزی که ایران در زمینه نان و شیرینی از نام آوران باشد.
خانم نادری : واقعا ممنون
3 1
سلام خواستم یک خسته نباشید به تمامی همکاران موسسه پرتیکان که از اول تا آخر انجام پروژه کمک احوال بودن تشکر کنم.انشالا تو همه کارهاتون موفق باشید
مدیریت : پاسخ
2 1
سلام و خسته نباشید مرسی از شما دوست عزیز که نظراتتون قوت قلب ماست.
حسین گیلکی راد : بسیاررررررررررررررررررررر ممنون
2 1
سلام اقای مهندس بینهایت از اینکه من رو با استادکارهای جدید ارتباط دادید و باعث پیشرفت در کارهای مغازم شدید بینهایتتتتتتت سپاسگذارم .من این پیشرفت و تولیدات جدیدو بروزم رو که خیلی زود در فروشم تاثیر گذاشته رو مدیون شما و استاد کارهای جدیدم هستم .بسیارررررررررررررررر ممنون.طرف ما اومدید حتماااا دوست داریم پذیراتون باشیم.باز هم ممنون
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام و خسته نباشید آقای کیلکی بزرگوار پیشرفت شما افتخار و خوشحالی تمامی پرسنل این مجموعه می باشد.
محمد سلمان : سوال
7 1
سلام وخسته نباشید ببخشید فیکر میکنم که یک مغازه شیرین فروشی با کیفیت خیلی خوبی وخیلی حرفه ای تاسیس میکنم . خواستم بدانم که استاد کار شیرین پزی خیلی حرفه آی وهمه چیز بلدن ماهیانه چقدر میگیرن ؟ کمکتون می خواستم .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :