کلاس شیرینی پزی با مدرک معتبر

کلاس شیرینی پزی
یکی از بهتری کلاسهای قنادی پرتیکان کلاس شیرینی پزی عمومی است که تحت عنوان لیسانس قنادی نیز شناخته میشود. این دوره آموزشی شیرینی پزی بر پایه آموزش اصولی شیرینی با معیارهای اصلی قنادی است به این معنا که تمام شیرینی های آموزشی این دوره مواردی است کاربردی و پرطرفدار و مورد نیاز و تقاضای مردم به طوریکه هنرجو پس از اتمام کلاس شیرینی پزی عمومی قادر به احداث یک کارگاه خواهد بود و می تواند به راحتی با این دوره شیرینی پزی وارد بازار کار گردد.
در ثانی تمام معیارهاو دستورات شیرینی های آموزشی این دوره همان معیارهایی است که در قنادی از آن استفاده می کنند.
علاوه بر آن پس از اتمام این کلاس شیرینی پزی هنرجو تمام مدارک معتبر بین المللی و داخلی قنادی را دریافت می کند. در کلاس شیرینی پزی عمومی تمامی شیرینی ها را خود هنرجو درست می کند و کلاس کاملا به صورت ورکشاپ خواهد بود. موارد آموزشی این دوره شیرینی پزی شامل آموزش انواع تارت, انوان شیرینی های پای ، انواع کوکی، خمیر هزارلا، دانمارکی،سینابن فرانسوی، انواع شیرینی ها عید نوروز، فرانتینا، شیرینی عسلی، شیرینی مشهدی، شیرینی مربایی، شیرینی کشمشی، شیرینی نارگیلی،لوز ، شیرینی نخودچی، کیک یزدی، باقلوا گل اناری، دبل چاکلت، چیز کیک، کیک ردولوت، نون خامه ای، شیرینی لطیفه و حتی کیک اتریشی و کیک تولد نیز در آین دوره آموزش داده می شود.
این کلاس شیرینی پزی تقریبا 12 جلسه 4 تا 5 ساعته است که اصولا در چهار روز متفاوت در چهار گروه متفاوت برگزار می گردد. هنرجویان با ثبت نام در این دوره شیرینی پزی به دلخواه گروه و ساعت کلاس خود را انتخاب می کنند.درپایان این کلاس شیرینی پزی هنرجو مدارک شیرینی پزی درجه دو و مدرک شیرینی پزی درجه یک فنی حرفه ای، مدرک قنادی عمومی وزارت گردشگری و صنایع دستی و مدرک شیرینی پزی عمومی QAL انگلستان زا دریافت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 91002010 تناس بگیرید

یا در واتس آپ به شماره 09303882500 پیام دهید

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :